Liittymällä Raision Jumpparien kannattajaksi S-mobiilissa kasvatat seuran saamaa tukisummaa!

2.3.2026

Joko olet Raision Jumpparien kannattaja?

Kannustajaksi ilmoittautumalla voit vaivattomasti tukea toimintaamme. Turun Osuuskauppa jakaa yhteensä 125 000 € tukea lasten ja nuorten harrastustoimintaan vuonna 2026. Ryhtymällä kannustajaksi voit vaikuttaa, miten tuki jaetaan.

Kun teet vuoden aikana ostoksia S-ryhmän toimipaikoissa ja näytät S-etukorttia, kerrytät seuran saamaa tukisummaa. Turun Osuus kauppa jakaa seurallemme tukea siinä suhteessa, paljonko kannustajaksi ilmoittautuneille henkilöille on maksettu bonusta kalenterivuoden aikana. Seuran kannattaminen ei siis maksa sinulle mitään ylimääräistä! Kannattajaksi liittymisen jälkeen, vilauta vain S-etukorttia kassalla.

Saamamme tukisumma käytetään lasten harrastamiseen - esimerkiksi ohjaajien palkkioihin, koulutuksiin ja harjoittelutilojen vuokriin.

Kannattajaksi liittyminen on pieni vaiva sinulle, mutta suuri apu toiminnallemme!