Ohjaajat ja valmentajat

Aada Heilimö - Apuohjaaja

Adelina Baker - Telinevoimistelu

Anna Hillgren - Juoksutreeni

Antti Laakso - Apuohjaaja

Antton Alivuotila - Apuohjaaja

Alisa-Maria Nieminen - Joukkuevoimistelu

Anna Ahokoski - Perheliikunta, Tanssi, Temppujumppa, Perhetemppuilu

Anna Kauppinen - Cheerleading

Camilla Vänttinen - Apuohjaaja

Elina Mäntymäki - Joukkuevoimistelu

Elina Tommila - Toiminnanjohtaja (äitiyslomalla)

Elina Vanhatalo - Rytminen voimistelu

Elisa Kinnunen - Joukkuevoimistelu

Ellinoora Kiviluoto - Apuohjaaja

Emma Mäntymäki - Joukkuevoimistelu

Essi Ahokoski - JV tuomari, Gymnaestrada 2018

Emmi Tiermas - Aikuisten kuntoliikunta, Lasten baletti

Fanny Hansen - Apuohjaaja, telinevoimistelu

Hanna Rantanen - Kilpa-aerobic (KA Lajivastaava)

Heidi Varjo - Joukkuevoimistelu

Helena Nuyttens - Perheliikunta, lasten harrastetunnit

Henni Raudaskoski - Kilpa-aerobic

Irene Parvinen - Joukkuevoimistelu

Isa-Karoliina Valtonen - Joukkuevoimistelu

Janida Jalonen - Cheerleading

Jasper Stenros - Apuohjaaja

Joonas Palsio - Parkour

Kaisa Kuikka - Joukkuevoimistelu

Katariina Räikkönen - Apuohjaaja

Kati Saarinen - Aikuisten kuntoliikunta

Kati Viitala - StaraDance, Aikuisten kuntoliikunta

Kim Timonen - Freegym

Krista Pennanen - Rytminen voimistelu

Laura Vuorio - Joukkuevoimistelu (JV Lajivastaava)

Lotta Raitanen - Apuohjaaja

Maisa Viljanen - Apuohjaaja

Mari Sonck - Aikuisten kuntoliikunta

Maria Saikkonen - Aikuisten kuntoliikunta

Maria Vuorinen - Joukkuevoimistelu

Marika Kumlander - Aikuisten kuntoliikunta

Marja Laakso-Mutikainen - Aikuisten kuntoliikunta

Meiju Vuorela - Showtanssi, Aikuisten kuntoliikunta (TA lajivastaava)

Miranda Kanerva - Joukkuevoimistelu

Nina Litja - Telinevoimistelu (TV lajivastaava)

Nea Kontula - Apuohjaaja

Neela Keskinen - Apuohjaaja

Nelle Kontula - Apuohjaaja

Noora Valtonen - Joukkuevoimistelu

Oona Roppola - Apuohjaaja

Ronja Lehmuskoski - Tanssi

Roosa Varjonen - Tanssi

Rosa Vuorela - Apuohjaaja

Saana Syrjämäki - Apuohjaaja

Saara Hannula - Joukkuevoimistelu

Salla Pylkkönen - Baletti, aikuisten ryhmäliikunta

Sallamari Karvonen - Joukkuevoimistelu, Aikuisten kuntoliikunta

Samppa Stenros - Breikki

Silja Vähä-Eskeli - Apuohjaaja

Sofia Haapala - Telinevoimistelu

Sofia Suhonen - Joukkuevoimistelu

Teija Koskinen - Puheenjohtaja

Tuuli Salospohja - Joukkuevoimistelu (RV lajivastaava)

Veera Järvinen - Apuohjaaja

Vilma Mannevuo - Joukkuevoimistelu

Vilma-Riina Koppanen - Joukkuevoimistelu