Ohjaajat ja valmentajat




Aada Heilimö - Apuohjaaja
Anni Arvela - Apuohjaaja

Anna Hillgren - Juoksutreeni

Aleksandra Koskinen - Apuohjaaja

Alisa-Maria Nieminen - Joukkuevoimistelu

Anna Ahokoski - Perheliikunta, Temppujumppa ( kys. lajien Lajivastaava)

Anna Kauppinen - Cheerleading

Camilla Vänttinen - Apuohjaaja

Elina Mäntymäki - Joukkuevoimistelu

Elina Tommila - Toiminnanjohtaja 

Elina Vanhatalo - Rytminen voimistelu (RV Lajivastaava)

Elisa Kinnunen - Joukkuevoimistelu

Ellinoora Kiviluoto - Apuohjaaja

Emma Mäntymäki - Joukkuevoimistelu

Essi Ahokoski - JV tuomari

Emmi Tiermas - Aikuisten kuntoliikunta, Lasten baletti

Hanna Rantanen - Kilpa-aerobic (KA Lajivastaava)

Heidi Varjo - Joukkuevoimistelu

Heikki Laakso - Apuohjaaja

Helena Nuyttens - Perheliikunta, lasten harrastetunnit

Henni Raudaskoski - Kilpa-aerobic

Irene Parvinen - Joukkuevoimistelu

Janni Mutta - Joukkuevoimistelu

Janita Ahola - Apuohjaaja

Jasper Stenros - Apuohjaaja

Joonas Palsio - Parkour

Kaisa Kuikka - Joukkuevoimistelu

Kati Saarinen - Aikuisten kuntoliikunta

Kati Viitala - Aikuisten kuntoliikunta

Kim Timonen - Freegym

Krista Pennanen - Rytminen voimistelu

Laura Vuorio - Joukkuevoimistelu (JV Lajivastaava)

Lotta Raitanen - Apuohjaaja

Mari Sonck - Aikuisten kuntoliikunta

Maria Saikkonen - Aikuisten kuntoliikunta

Maria Vuorinen - Joukkuevoimistelu

Marja Laakso-Mutikainen - Aikuisten kuntoliikunta

Meiju Vuorela - Showtanssi, Aikuisten kuntoliikunta (TA lajivastaava)

Miranda Kanerva - Joukkuevoimistelu

Nina Litja - Telinevoimistelu (TV lajivastaava)

Nea Kontula - Apuohjaaja

Nea Koski - Apuohjaaja

Neela Keskinen - Apuohjaaja

Nelle Kontula - Apuohjaaja

Oona Roppola - Apuohjaaja

Ronja Lehmuskoski - Tanssi

Roosa Varjonen - Tanssi

Rosa Vuorela - Apuohjaaja

Salla Pylkkönen - Baletti, StaraDance

Sallamari Karvonen - Joukkuevoimistelu

Samppa Stenros - Breikki

Silja Vähä-Eskeli - Apuohjaaja

Sofia Haapala - Telinevoimistelu

Sofia Suhonen - Joukkuevoimistelu

Teija Koskinen - Puheenjohtaja

Tessa Malkavaara - Apuohjaaja

Tuuli Salospohja - Joukkuevoimistelu 

Tuulia Neulanen - Toiminnanjohtaja (äitiyslomasijainen)

Veera Järvinen - Apuohjaaja

Vilma-Riina Koppanen - Joukkuevoimistelu